Sizden Gelenler

Wyndham  Grand İstanbul Europe Düğün

Tanya & Setrak Düğün Daveti 14.10.2018
14 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşen düğün törenimizde göstermiş olduğunuz çaba, özveri ve gönülden desteğiniz için çok teşekkür ederiz.
Sabahın erken saatlerinden gecenin sonuna kadar bizimle birlikte olan tüm ekip ve otel çalışanlarına ne kadar lütufta bulunsak az kalır.
Ayrıca özellikle teşekkür etmek istediğimiz çok saygıdeğer sevgili “ dostlarımız “

Sayın Yekta Bey,
Sayın Merve Hanım,
Sayın Fatih Bey,
Sayın Kaan Bey,
Sayın Mehmet Bey,
Sayın Murat Bey,

Sizler sayesinde kusursuz bir düğün töreni gerçekleştirildi bu özel günü bize bu kadar güzel yaşattığınız için hepinize şükranlarımızı sunar, teşekkürlerimizi kabul görmenizi arz ederiz.
En derin saygı ve sevgilerimizle,

Tanya & Setrak MENDİKYAN

 

Ceren & Ceyhun Düğün Daveti 07.10.2018
Merhaba Merve Hanım,

07.10.2018’deki düğünümüzden neredeyse 1 ay geçmiş, inanın hala dün gibi geliyor. Bazı şeyler vardır insan bir an önce unutmak ister, bazı şeyleri ise ömür boyu hatırlamak. İşte bizim düğünümüz bir ömür boyu unutmamak, unutturmamak istediklerimizden. En ufak detayında bile “keşke şu şöyle olmasaydı” diyeceğimiz bir nokta yoktu. Düğünün ertesi günü birçok kişi anne babalarımızı arayıp memnuniyetlerini iletmişler, şahsen karşılaştığımız onca kişi de düğünümüzün harika olduğundan bahsetti. Bu bize büyük mutluluk verdi. Kendimizin memnun kalması kadar davetlilerin de aynı memnuniyeti yaşaması bizi ayrıca sevindirdi.

Bu övgü ve teşekkürler aslında sadece bizlere değildi. Organizasyonun bu şekilde geçmesi bizden ziyade sizlerin emeği sayesinde oldu. Salonun hazırlanması sırasında hiçbir detayı atlamayan, her dediğimizi anında gerçekleştiren, bize verdiği detaylar ve tüyolarla içimizi rahatlatan, düğünün kusursuz geçeceğine inanmamızı sağlayan Bayram Bey’e, fotoğraf çekimine çok geç kalmamıza rağmen soğukkanlılığını ve güler yüzlülüğünü koruyup bizi de rahatlatan, henüz görmemiş olsak da harika resimler çektiğine inandığımız Kaan Bey’e, düğünün yolunda ilerlemesini sağlayan, hazırlık aşamasında menü tadımı dahil her türlü süreçte ilgili ve alakalı olan, salona ilk giriş için kapı arkasında beklerken yanımızda durarak bize manevi güç veren Size, düğün günü kendisini görmemiş olsak da herkesin hayranlıkla bahsettiği o harika masaların hazırlanmasında büyük emeği olan ( tam gelin hanımın istediği gibi olmuştu:) ) Murat Bey’e, lezzetli yemeklerin hazırlanmasında emeği geçen mutfaktaki aşçılara ve yardımcılarına, servis ve hizmette güler yüzlü, hızlı, kusursuz olan abilerime kardeşlerime, odamıza hızlı hizmet veren otel personeline ve son olarak kendi sağlığını derdini ikinci plana atıp düğün boyunca coşkuyu üst seviyede tutmayı başaran, pistteki son 2 kişi de pes edene kadar performansını sonlandırmayan, düğün hazırlık sürecinde şarkı listesi ve ışıklandırmanın belirlenmesinde itinalı çalışan, bir araya gelmelerde bize yemek ısmarlayıp evimize kadar arabasıyla bırakan Mehmet Abi’ye çok çok teşekkür ederiz.

İyi ki düğünümüzü Wyndham’da yapmışız, iyi ki sizlerle tanışmışız. Bize, hayatımızın en önemli günlerinden birini harika bir anı olarak bıraktınız.

 

Mert & Bartu Sünnet Daveti 11.08.2018
Çok değerli Merve hanım,

Sadece 1 kere yaşayacağımız bu günümüzü bize unutulmaz kıldığınız için, sadece bizim değil 250 kişilik bir kitlenin kalbine dokunduğunuz için, gerek plan program aşamasında gerekse düğün gecemizde sağladığınız inanılmaz destek için, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.En başta siz, Murat bey, Mehmet bey, Bayram beyden olmak üzere, mutfaktaki şefimize, servis ekibindeki arkadaşlarımıza kadar lütfen her birime eşim ve benim adıma teşekkürlerimizi iletin.Çok fazla davetlere katıldık, organizasyonlar gördük, ama inanın dün geceye kıyas getirecek bir ekip görmedik.Gerek görsel detaylara gösterilen özenle, gerek anlık fleksibiliteliğiyle ve de misafirperverliğiyle harika bir ekiple çalıştık.

Herşey ama herşey için kalpten ve de kocaman TEŞEKKÜRLER sevgili Wyndham Grand ekibi.

Belli mi olur, belki başka bir organizasyonda tekrar birlikte oluruz☺️
Düğünden ayrılan 250 misafirimizin her birinin sözlü olarak da ayrıca takdir ettiği bir gece olduğunun altını çizmek isterim…
Sevgiyle kalın.. ve de hep bu ekiple kalın☺️

Saygılarımla
Mit freundlichen Grüssen

 

Ali Yusuf & Sait Kerem Düğün Daveti 27.10.2017
5 Kasım 2017 Pazar gün ki sünnet düğünümüzün hayal bile edemeyeceğimiz güzellikte geçmesinde katkısı bulunan herkese çok teşekkür etmek isteriz. Çok büyük bir keyifle söylemeliyim ki düğünümüz sonrasında tahmin edemeyeceğiniz kadar tebrik, teşekkür ve iltifatı sizin adınıza da kabul etmiş olduk.

Sinem Hanım, sizin A dan Z ye her şeye ilginiz, bizim atladığımız detayları hatırlatmanız, programın eksiksiz olabilmesi için defalarca canlandırmalar yapmanız özellikle de sizden hiç hayır duymadan hep isteklerimize çözümcü yaklaşmanız bizleri çok memnun etti. Teşekkürler.

Bayram Bey, Nebahat Hanım, Seçkin Bey ve ekibine bize kusursuz bir ikram, ilgi alaka, her daim güler yüz ve 4/4 lük bir sunum hazırladıkları için çok teşekkür ederiz.

Şefimize ve ekibine (abartmadan söylüyorum); yanına her gittiğim misafirin yemeği fazla kaçırdıkları şikayetinin üzerine tatlıyı yemeden gitmeyecekleri sözlerini söylettiği için çok teşekkür ederim. Tatlı gerçekten efsane idi.

Otelinizin iş ortakları; organizasyonda Murat Bey, çiçekçiniz Şuayip Bey, fotoğrafçınız Kaan Bey (henüz fotoğrafları ve videomuzu görmeden yazıyorum maşallah diyelim) bizlere sizler kadar ilgili ve samimi davrandılar ve detay tahmin ettiğimizden daha güzeldi. Hem onlara teşekkür eder hem de sizleri böyle firmalar ile çalışmanızdan ötürü tebrik etmek isterim.

Mehmet Bey ve Yusuf Beylere tekrar tekrar teşekkür ederim.

Selamlar.
E. Mehmet Esen

İrem & Michael Düğün Daveti 27.10.2017
Sinem hanım, İrem – Michael Organizasyonunda gece –gündüz demeden çalışma saatlerinizin dışında da her daim yanımızda olmanızdan ötürü çok teşekkür ederiz. Tüm misafirlerimiz mutlu ayrıldılar sizin Nezdinizde Volkan bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. ( Bayram bey başka düğünde olmasına rağmen bizlerle öncesinde ilgilendi )
Çok Nezih bir yemek servisi ( her şey çok beğenildi ) ve her şey çok güzeldi. Otele girişten misafirlerimizin ayrılışına kadar güler yüzlü ekibinize de ayrıca teşekkür ederiz.
Sizin sayenizde tüm misafirlerim hoş güzel bir gece geçirdiler.
Tum Wyndham İstanbul Europe ailesine teşekkürlerimizi sunarız.

Sevgilerimle
Semra Lök

 

Gözde & Yiğit Düğün Daveti 24.09.2017
30 Eylül 2017 yılında Wyhndam Grand Europe otelinizde gerçekleşen düğün organizasyonunda başta Merve Hanım ve ekibi olmak üzere herkese destekleri, ilgileri ve alakaları için önce Gözde ve
Yiğit olarak, sonrasında da davetimizden mutlu ayrılan konuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Hayatımın belki de en önemli günlerinden birini Wyhndam Grand Europe profesyonelliğine teslim etmiş olmak konusunda bizleri yanıltmadığınız için minnettarız.

Sevgiler …
Gözde & Yiğit ASLANOĞLU

 

Sevda & Serhat Düğün Daveti 24.09.2017
Öncelikle belirtmek isterim ki bu yazdıklarım başta siz Sinem hanım ve Wyndham otel çalışanları için kocaman bir teşekkürü borç bildiğim içindir.
Görüşmeye geldiğimiz ilk günden beri bizi ilginiz, sıcak kanlılığınız, kibarlılığınız ve güler yüzünüz ile karşıladığınız için size çok teşekkür ederim. Gördük ki 24 Eylül’den önce nasılsanız yine aynı duruşunuzla o gecede yanımızda oldunuz. Böyle bir dönemde bilirsiniz ki insanlar stresli ve gergin oluyor bu yüzden yanınızda çalışmayı seçtiğiniz insanlar çok önemliymiş bana bunu gösterdiniz.  Bayram bey ve Sabahattin bey’in gerçekten ilgisi şahaneydi onlara da teşekkürlerimi iletmenizi rica ediyorum. Yemeklerimiz organizasyonumuz gayet güzeldi. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir otel diyebilirim. Umarım başarılarınız devamı gelir… Mutlaka ziyaretinize geleceğiz Bize unutulmaz bir gece yaşattığınız için herkese çok çok teşekkür ediyoruz…

Sevda ÖZKAYA

 

Selma & Melih YAVUZ 22.04.2017
Biz İSTANBUL TRİKO ailesi olarak 22.04.2017 tarihinde otelinizde gerçekleştirdiğimiz düğün daveti için teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz ,

Merve hanım , bu süreçte 08.11.2016 tarihindeki ilk merhabamızdan itibaren hiç yüz yüze gelmemize rağmen tüm sıcaklığınız , iyi niyetiniz , çözümcü düşüncelerinizle bizim için aşamayacağımız zannettiğimiz düğün organizasyonunu o kadar rahat halletmemizi sağladınız ki nasıl anlatacağımızı bilemiyoruz. Hayatınızda ilk defa merhaba dediğiniz kişilere bu kadar ilgi ve özen gösteren , güven aşılayan varlığınız bize muhteşem bir geceyi yaşattığı için çok teşekkür ederiz.
İnanıyorum ki bütün misafirleriniz aynı duygu ve düşüncededir ama bizim diğerlerinden bir farkımız vardı. 22.04.2017 tarihinde düğün yapacak olan bizler maalesef babamızın sağlık sorunları nedeniyle 17.04.2017 tarihine kadar hiçbir girişimde bulunmamış olmamızdan dolayı acaba geç kaldık mı nasıl olacak diye düşünürken sizin bütün sempatiniz ile sıkmayın canınızı her şeyi hallederiz yetişmeyecek hiç bir şey yok cümleniz bizi o kadar mutlu etti ki kelimelerle anlatabileceğimizi tahmin etmiyorum. Bir hafta içinde bizim için öyle bir koşuşturdunuz ki bazen biz size yetişmekte zorlandık. Sanki siz evleniyorsunuz biz size yardımcı olmaya çalışıyoruz gibi  oldu. Bir an bile acaba bir sıkıntı olacak mı diye düşünmeye vaktimiz olmadı. Her şeyi o kadar çabuk ve pratik hallettiniz ki utanmasak biz gelmeyelim siz bizim yerimize karar verin diyecek kadar sahiplendiniz bizleri.

Tabi ki düğün gününü unutmamıza imkan yok. Sizin otelde olmanızın bize verdiği güveni bir tarafa bırakırsak başta girişte bizi karşılayan güvenlik arkadaşlardan başlayarak nereye kafamızı çevirsek nasıl yardımcı olabiliriz diyen  arkadaşlara kadar , düğünün başlaması ile serviste sorun yaşanmaması için canla başla koşturan , misafirlerin bütün isteklerini tek cümle ile hemen diyerek takdim eden , stresli ortamı bir anda ekibi ile huzura çeviren Sayın Bayram Bey’ e , misafirleri içeri almamızda yardımcı olan Sayın Hakan Bey e , yemekleri ile damaklarımızı çatlatan Sayın Sedat Bey e ve adını hatırlayamadığım ama düğünü bayram yerine çevirmek için koşturan bütün arkadaşlara çok ama çok teşekkür ederiz.

Biz bu düğün vesilesi ile sizin gibi bir dost kazandığımız için kendimizi iki kat şanslı hissediyoruz. Ne mutlu bize ki sizin güler yüzünüz eşliğinde tüm arkadaşların çabası ile muhteşem bir gece yaşadık.

Öncelikle size Merve Hanım yaşattığınız her şey için çok teşekkür ederiz.  Emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederiz. WYNDHAM İSTANBUL EUROPE Ailesine çok teşekkür ederiz.

 

Tuğçe Özerdem 25 Şubat 2017
Sevgili Sinem Hanım ve pek değerli otel ekibi; 25 Şubat 2017.. benim için en özel tarihlerden biriydi.. Nişan törenim için sizinle anlaştığım ilk günden itibaren tüm ayrıntıları kusursuz hallettiniz. Tahsis ettiğiniz odaya ilk girdiğim an yaşadığım mutluluk, davete katılan misafirlerin yemekler hakkında yaptığı yorumların bence tesadüf ile ilgisi yok. Günlerce devam eden teşekkür ve tebrik telefonlarının ardından bana yaşattığınız ve her anımda bire bir yanımda olduğunuz için Sinem Hanım size kocaman bir teşekkür.. Kına gecemde buluşmak ümidiyle, Hep sevgiyle ve başarıyla kalın☺️

 

Bekir & Canan Kaya Çifti 21 Ocak 2017
Merve Hanımcım ilginiz, alakanız, özveriniz için size çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel ve çok iyi organize edilmiş, profesyonel bir ekiple çalıştığımız için ayrıca gururluyuz.
Başka bir organizasyonda tekrar buluşmak dileğiyle sizleri seviyoruz.❤

 

Doğan Can KUT & Berna HOŞZEBAN Çifti
26 Kasım 2016 tarihinde Wyndham Grand Europe Güneşli Otel Büyük Balo Salonunda düğün organizasyonumuzu sizinle gerçekleştirmek ile ne kadar doğru bir karar verdiğimizi sizlere iletmek istiyoruz.Düğün programı öncesinden, düğün programı anındaki enerjikliğinizden ve düğün sonrası olan iletişimiyle Merve Hanım’dan ve Bayram Bey’den çok memnun kaldık.Ayrıca yemekler için destek olan şefimize ve arka planda yardımcı olan tüm ekibe çok teşekkürler.
Katılımcılardan ve her iki aileden de aldığımız çekim ve videolar ile ilgili geri dönüşlerden ötürü mutluluğumuz bir kat daha arttı.Profesyonelliği ile Kadraj Photo’yu tebrik ediyoruz.
Sayenizde sorunsuz bir düğün programını tamamlamış olduk.
Hiç unutamayacağımız bu değerli günü bize yaşattığınız için size, ekibinize ve Wyndham Grand Europe Güneşli Otel’ine çok teşekkürlerimi sunmak isteriz.

Gamze & Sinan ONBULAK Çifti
Nikahımız 16 Temmuz gibi sıkıntılı bir tarihte olmasına rağmen, bize çok yardımcı olan ve mükemmel bir gün geçirmemizi sağlayan Wyndham ekibine teşekkürler. Yemek kalitesi çok üst düzeyde, servis sıkıntısız ilerliyor, salonlar güzel ve modern, gelinle damata tahsis edilen oda ise oldukça geniş ve kullanışlıydı.

Çağla & Murat Gürsu Çifti 22.05.2016
22.05.2016 tarihinde Murat Gürsu ile Çağla Altıntuğ (Gürsu) ‘nun düğün merasimi vardı. Mutfak şefi Sedat Özkan ve ekibine yaptığı lezzetli nefis yemeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Salon şefi Bayram Alageyik ve ekibine samimi ve güzel hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Merve Hanıma gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Düğünümüze gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı tüm Wyndham Grand ailesine sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla.
MÜMİN GÜRSU

Arzu & Ünal Çifti
Sevgili merve hanim,14 Mayıs 2016 tarihindeki dugunumuz icin size nekadar tesekkur etsek azdir..iyiki otele geldigimizde sizin ile karsilastik.okadar sicak kanli okdr nese dolusunuz ki bizim her animizda bize o enerjinizi nesesinizi muthis bir sekilde yansittiniz.siz ve ekibiniz gercekten harikasiniz..bize her anlamda yardım ettiniz yanimizda oldunuz hep destek oldunuz ️ siz olmasaydiniz biz bukadar rahat olurmuyduk bilemiyorum inanin hersey icin sonsuz tesekkurler merve hanim,bize muthis bur gece yasattiniz ️ Herkese tek tavsiyemdir merve hanimla mutlaka tanisin ve kendinizi ona bırakın

Aysun & Zafer Çifti
Hayalimdeki düğünü bütün özverileriyle bana yaşatan wyndham grand ailesine çok çok teşekkür ederim. herşey o kadar mükemmeldiki kelimelerle anlatmaya yetmez. ama hereyden de önemlisi tanıştığımız ilk günden beri kendi düğünüymüş gibi her dakika bizimle birlikte olan bütün heyecanıma stresime katlanan merve hanımcığıma çok teşekkür ederim. herşey sizin sayenizde bu kadar mükemmel oldu. ve otelde düğün yapıcak kişilere sizi şiddetle tavsiye ediyorum :) herşey için bir kez daha hem wyndham grand ailesine merve hanıma bana rüyalarımı yaşattığınız için size minnet borçluyum. en güzel en samimi gelininiz aysun aydoğan sizleri seviyorum :)))))

Selina & Arman Çağlı Çifti
Düğün gecemize ev sahipliği yaptığıniz icin oncelikle cok tesekkur ederiz..hersey kusursuz ve hayalimizde canlandirdigimiz gibiydi. İlk olarak;Wyndham kapisindan girdigimiz andan itibaren güleryüzünü ve samimiyetini bizden hiç esirgemeyen,düğün sürecimiz boyunca isteklerimizin yerine getirilmesinde çok buyuk emeği olan,her anın kusursuz bir sekilde ilerlemesi icin yanimizda dostça koşturan Syn Merve Arslan’a; Salon süslememizde başindan itibaren her detayın arzu ettiğimiz sekilde organize edilmesi icin emek ve zaman harcayan ve o önemli gunumuzde salonumuzun hayalimizdeki gibi olmasini saglayan  Sayin Müge Köklü Atik ve Tuğçe Kılıç’a Düğun organizasyonumuzu Wyndham Grand İstanbul Europe Otel’de gerceklestirmeye karar vermemizde buyuk emegi olan,gorusmeye geldigimiz ilk gun bizi dostca karsilayan ve tum detaylari yardimseverligi ile paylasan Sayin Yekta Tıraş’a; Düğun gunu ve oncesinde gerek kokteyl gerekse aksam yemegi boyunca ekibi ile misafirlere kusursuz ve eksiksiz servis hizmetini saglayan,memnuniyet dolu tesekkurler almamizda buyuk emegi olan Sayin Bayram Alageyik’e; Hayatimizdaki en onemli gunde davetlilere muhtesem yemekleri sunan, herkesden ovgu dolu cumleler ve tesekkurler almamizda cok buyuk emegi olan,menu tadimi gununde dahi masamizda bizimle birlikte secim yapmamizda destek olan ve dugun gecesi sonunda harika bir is cikartan unutulmaz ve kaliteli ayni zamanda lezzetli yemeklerin yaraticisi Sayin Sedat Özkan ve ekibine; Ofisine girdiğimiz ilk andan itibaren bizi bir abimiz gibi karsilayan,objektifine yuzumuz ve kalbimizin ayni anda samimiyetle gulumsedigi, son gune kadar her detayda ve fotograf-video cekimlerimizin planlanmasinda telefonumuzun diger ucunda olan, cekimlerde birlikte olmaktan inanilmaz keyif aldigimiz unutulmaz anılarimizi ölümsüzlestiren abimiz Sayin Sabahattin Taşkıran ve tüm ekibine (Ayrica çekimlerde cok buyuk emegi olan ve tanimaktan buyuk keyif aldigimiz Bünyamin ve Bilal Bey’e) İsimlerini unuttuğumuz veya bilmediģimiz, basindan sonuna emegi gecen tüm Wyndham Grand Istanbul Europe Ailesine SONSUZ TESEKKURLERIMIZI SUNARIZ..